Poročilo po odigranem 3. krogu ekipngega prvenstva ZDSSS v avtomatskem kegljanju

Nova Gorica je v nedeljo 25, marca gostila tretji zaključni krog 6. ekipnega prvenstva ZDSSS v kegljanju. Pod vodstvom trenerke Nevije Janowsky so naši MORSKI PSI, v postavi Safet Baltič, Leon Pangeršič in Tomaž Furlan zasluženo, z malo športne sreče zasedli končno "odlično" drugo mesto. MORSKI LEVI za katere so nastopili Ivan Hrovat, Filip Guberac (izpolnil normo za državno prvenstvo) in Dušan Petakovič so na koncu osvojili 12. mesto.
Po tekmah v Škofji Loki in Kopru so MORSKI PSI s 54 ekipnimi točkami (v nadaljevanje ET) in 3734 keglji zasedali tretje mesto 12 ET in 112 kegljev za Celjani ter 7 ET in 39 kegljev za Zmaji iz Ljubljane ter imeli nič ET in 38 kegljev prednosti pred prvo ekipo Kranja.
V Novi gorici je ekipa Celja s 2010 podrtimi keglji zbrala novih 35 točk, 1865 kegljev je Zmajem dodalo 25, 1953 zrušenih kegljev MORSKIM PSOM 32 in 1959 padlih kegljev Kranju I. 31 ET.
Tako so Celjani slavili s 101 točko na drugem mestu so s 86 točkami in 5687 keglji MORSKI PSI, enako število točk, a 49 kegljev manj je na tretjo stopničko postavilo ljubljanske Zmaje, osmoljeni četrti Kranj I pa je zbral 85 ET in 5651 kegljev.
Kegljači imajo svojo naslednjo tekmo "POKAL PIVKA 2012" v sredo 4, aprila.